• Pszczółki

• Dzień Dyni

31 września obchodziliśmy Dzień Dyni. Tego dnia w naszej grupie królował kolor pomarańczowy. Dzieci przyszły do przedszkola w dyniowych przebraniach lub ubrane na pomarańczowo. Zorganizowaliśmy dyniową dyskotekę oraz gry i zabawy z wykorzystaniem dyni. Na obiad mieliśmy okazję spróbować zupę dyniową. Aby uwiecznić piękne stroje dzieci odbyła się także sesja jesienna.

Zabawa była super!

Dzień Dziewczynek

Dnia 11 października obchodziliśmy w naszej grupie kolejne święto - Dzień Dziewczynek. Z tej okazji chłopcy złożyli koleżankom życzenia i wręczyli drobne upominki. Nie zabrakło tańców i wesołych zabaw przy muzyce. To był dzień pełen uśmiechów.

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

4 października Pszczółki wybrały się do Fortu Hantajo w Borzychach. Na jeden dzień miały okazję stać się prawdziwymi indianami - strzelały z łuku, pokonywały Indiański las z przeszkodami, "polowały" na bizona, śpiewały indiańskie piosenki, tańczyły taniec Indian. Na zakończenie odbyły się warsztaty rękodzieła i dzieci samodzielnie wykonały indiański naszyjnik.

To był dzień pełen wrażeń!

Dzień Chłopaka

Dziś - 30 września - w naszej grupie Dzień Chłopaka. Ważne święto naszych kolegów dlatego dziewczynki stanęły na wysokości zadania i złożyły kolegom serdeczne życzenia i wręczyły drobne upominki.

Jesień u Pszczółek

27 września nasza grupa wybrała się na wycieczkę do parku, w poszukiwaniu Pani Jesieni. Dzieci bardzo dokładnie szukały oznak jesieni, sprawdzały kolory liści na drzewach, zbierały dary jesieni - kasztany i żołędzie.

Spisały się na medal!

Znalazły Jesień!

W nagrodę Pani Jesień zawitała do naszej sali i zostawiła trochę swoich darów...

Dnia 20 września Pszczółki obchodziły bardzo ważne święto - Dzień Przedszkolaka. Był to dzień pełen uśmiechów i dobrej zabawy. Dzieci bawiły się przy muzyce, kolorowały balony, śpiewały. Dodatkowo wzięliśmy udział w Akcji "Dzięń przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je wspólnie tańcem i piosenką". Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.